WEDSTRIJD
19.10.18 | Kwartfinale | Johannes Haerteis | Daniel Masur | 7-5, 6-3 | Ismaning Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Johannes Haerteis | Daniel Masur | |
1e Service % | 40/64 (63%) | 41/63 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/40 (88%) | 31/41 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/63 (38%) | 19/64 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 6 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Daniel Masur | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Daniel Masur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Daniel Masur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Daniel Masur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johannes Haerteis vs. Daniel Masur - onderlinge wedstrijden
17.11.20 | 1e ronde | Johannes Haerteis | Daniel Masur | 6-3, 6-710, 6-3 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
25.06.20 | 1e ronde | Johannes Haerteis | Daniel Masur | 7-63, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
19.10.18 | Kwartfinale | Johannes Haerteis | Daniel Masur | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Ismaning Challenger | Carpet |
30.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Masur | Johannes Haerteis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Marburg Challenger | Clay |
11.10.17 | 1e ronde | Daniel Masur | Johannes Haerteis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F14 | I. hard |
Johannes Haerteis form & Daniel Masur form
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Daniel Masur - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Otto Virtanen | 7-64, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 7-60, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Arthur Gea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Giovanni Oradini | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Davide Ferrarolli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 6-74, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tom Gentzsch | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-1, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jannik Maute | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
21.01.24 Finale | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Max Hans Rehberg | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail |