WEDSTRIJD
21.02.20 | Kwartfinale | Johannes Haerteis | Roberto Cid Subervi | 1-6, 6-4, 6-1 | Drummondville Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Johannes Haerteis | Roberto Cid Subervi | |
1e Service % | 57/95 (60%) | 51/75 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/57 (72%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/38 (39%) | 11/24 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/75 (39%) | 39/95 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/170 (50%) | 85/170 (50%) |
Dubbele fouten | 9 | 1 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johannes Haerteis vs. Roberto Cid Subervi - onderlinge wedstrijden
21.02.20 | Kwartfinale | Johannes Haerteis | Roberto Cid Subervi | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Drummondville Challenger | I. hard |
12.08.16 | Halve finale | Roberto Cid Subervi | Johannes Haerteis | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Germany F10 | Clay |
Johannes Haerteis form & Roberto Cid Subervi form
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Roberto Cid Subervi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Halve finale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.11.23 2e ronde | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |