WEDSTRIJD
02.05.19 | 2e ronde | John Echeverria | Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | M15 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
John Echeverria | Alexey Zakharov | |
1e Service % | 28/56 (50%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 19/30 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/53 (49%) | 20/56 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
John Echeverria | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Echeverria | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
John Echeverria | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
John Echeverria | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
John Echeverria | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Echeverria | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
John Echeverria | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
John Echeverria | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Echeverria | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
John Echeverria vs. Alexey Zakharov - onderlinge wedstrijden
02.05.19 | 2e ronde | John Echeverria | Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tbilisi | Hard |
John Echeverria form & Alexey Zakharov form
John Echeverria - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Tomas Cortez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nathan Ponwith | 7-5, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Colin Markes | 5-7, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Cyril Respaut | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Alexey Zakharov - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |