WEDSTRIJD
22.03.15 | Finale | John-Patrick Smith | Frank Dancevic | 6-711, 7-63, 7-5 | Drummondville Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
John-Patrick Smith | Frank Dancevic | |
1e Service % | 80/112 (71%) | 85/135 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 68/80 (85%) | 69/85 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 23/50 (46%) |
Benutte Breakpoints | 2/10 (20%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/135 (32%) | 26/112 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 129/247 (52%) | 118/247 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 23 | 5 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
John-Patrick Smith vs. Frank Dancevic - onderlinge wedstrijden
22.03.15 | Finale | John-Patrick Smith | Frank Dancevic | 6-711, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | Drummondville Challenger | I. hard |
John-Patrick Smith form & Frank Dancevic form
John-Patrick Smith - laatste wedstrijden
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
24.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indianapolis Challenger - I. hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Carballes Baena | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
18.07.21 Kwalif. | vs. Matthew Ebden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Manuel Sanchez Hirales | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Bemelmans | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Singapore - I. hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Radu Albot | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.21 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Hobbs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.01.21 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 7-5, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Lorenzi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. James McCabe | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-2, Benard Bruno Nkomba - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Frank Dancevic - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
28.07.18 Halve finale | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.18 Kwartfinale | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.18 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.18 1e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.18 1e ronde | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Grass | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Poprad Tatry - Clay | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - scratch | wedstrijd detail | |
17.06.18 Kwalif. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
20.05.18 Kwalif. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
03.05.18 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.18 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
22.04.18 Kwalif. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
17.04.18 1e ronde | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.18 Kwalif. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
16.03.18 Kwartfinale | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.03.18 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail |