WEDSTRIJD
16.03.17 | 2e ronde | John-Patrick Smith | Laurent Lokoli | 7-5, 4-6, 6-1 | Drummondville Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
John-Patrick Smith | Laurent Lokoli | |
1e Service % | 62/102 (61%) | 56/92 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/62 (68%) | 40/56 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/40 (65%) | 19/36 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 1/11 (9%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/92 (36%) | 34/102 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/194 (52%) | 93/194 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 13 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
John-Patrick Smith | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
John-Patrick Smith | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
John-Patrick Smith | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
John-Patrick Smith | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
John-Patrick Smith | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Laurent Lokoli | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
John-Patrick Smith | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
John-Patrick Smith | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
John-Patrick Smith | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
John-Patrick Smith | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
John-Patrick Smith | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
John-Patrick Smith | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
John-Patrick Smith | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
John-Patrick Smith | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
John-Patrick Smith | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
John-Patrick Smith vs. Laurent Lokoli - onderlinge wedstrijden
16.03.17 | 2e ronde | John-Patrick Smith | Laurent Lokoli | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Drummondville Challenger | I. hard |
15.11.16 | 1e ronde | John-Patrick Smith | Laurent Lokoli | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | Toyota Challenger | Carpet |
John-Patrick Smith form & Laurent Lokoli form
John-Patrick Smith - laatste wedstrijden
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
24.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indianapolis Challenger - I. hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Carballes Baena | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
18.07.21 Kwalif. | vs. Matthew Ebden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Manuel Sanchez Hirales | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Bemelmans | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Singapore - I. hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Radu Albot | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.21 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Hobbs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.01.21 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 7-5, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Lorenzi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. James McCabe | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-2, Benard Bruno Nkomba - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Laurent Lokoli - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | - Laurent Lokoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |