WEDSTRIJD
03.05.14 | Halve finale | John-Patrick Smith | Tatsuma Ito | 1-6, 7-63, 6-4 | Taipei City | Carpet |
STATISTIEKEN
John-Patrick Smith | Tatsuma Ito | |
1e Service % | 66/109 (61%) | 51/84 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/66 (77%) | 39/51 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/43 (42%) | 20/33 (61%) |
Benutte Breakpoints | 1/4 (25%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/84 (30%) | 40/109 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/193 (49%) | 99/193 (51%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 17 | 6 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
John-Patrick Smith vs. Tatsuma Ito - onderlinge wedstrijden
14.07.19 | 1e ronde van de kwal. | John-Patrick Smith | Tatsuma Ito | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Newport | Grass |
16.07.15 | Kwartfinale | John-Patrick Smith | Tatsuma Ito | 6-3, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | Newport | Grass |
03.05.14 | Halve finale | John-Patrick Smith | Tatsuma Ito | 1-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Taipei City | Carpet |
John-Patrick Smith form & Tatsuma Ito form
John-Patrick Smith - laatste wedstrijden
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
24.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indianapolis Challenger - I. hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Carballes Baena | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
18.07.21 Kwalif. | vs. Matthew Ebden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Manuel Sanchez Hirales | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Bemelmans | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Singapore - I. hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Radu Albot | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.21 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Hobbs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.01.21 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 7-5, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Lorenzi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. James McCabe | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-2, Benard Bruno Nkomba - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Tatsuma Ito - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Kwartfinale | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Omar Jasika | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |