WEDSTRIJD
07.01.20 | 1e ronde | Jonas Forejtek | Maxime Chazal | 6-3, 4-1, - scratch | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Jonas Forejtek | Maxime Chazal | |
1e Service % | 19/35 (54%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/15 (27%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/50 (54%) | 9/35 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jonas Forejtek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jonas Forejtek | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonas Forejtek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jonas Forejtek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Maxime Chazal | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jonas Forejtek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonas Forejtek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Jonas Forejtek | 4-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jonas Forejtek vs. Maxime Chazal - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | 1e ronde | Jonas Forejtek | Maxime Chazal | 6-3, 4-1, Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Jonas Forejtek form & Maxime Chazal form
Jonas Forejtek - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 7-68, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marino Jakic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-63, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-65, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Cannon Kingsley | 4-6, 7-67, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Jacob Fearnley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Raphael Collignon | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-2, Nikoloz Basilashvili - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Maxime Chazal - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
07.07.23 Halve finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |