WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Jonas Trinker | Elliott Farmer | 6-4, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
17.02.98, 26 Jaar
17.02.98, 26 Jaar
Jonas Trinker vs. Elliott Farmer - onderlinge wedstrijden
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Jonas Trinker | Elliott Farmer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Jonas Trinker form & Elliott Farmer form
Jonas Trinker - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Elliott Farmer - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lasne - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |