WEDSTRIJD
02.10.19 | 1e ronde | Jonathan Eysseric | Peter Goldsteiner | 6-79, 6-3, 6-3 | M25 Jounieh | Clay |
STATISTIEKEN
Jonathan Eysseric | Peter Goldsteiner | |
1e Service % | 63/111 (57%) | 68/103 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/63 (67%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/48 (50%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/103 (48%) | 45/111 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 115/214 (54%) | 99/214 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jonathan Eysseric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Eysseric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jonathan Eysseric | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jonathan Eysseric | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jonathan Eysseric | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jonathan Eysseric | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Jonathan Eysseric | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-6, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9 | ||
6-79 |
2 | ||
Jonathan Eysseric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jonathan Eysseric | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Eysseric | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Eysseric | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0 | ||
Jonathan Eysseric | 4-3 | |
5-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Jonathan Eysseric | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0 | ||
Jonathan Eysseric | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jonathan Eysseric | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Jonathan Eysseric | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Eysseric | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jonathan Eysseric vs. Peter Goldsteiner - onderlinge wedstrijden
02.10.19 | 1e ronde | Jonathan Eysseric | Peter Goldsteiner | 6-79, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Jounieh | Clay |
Jonathan Eysseric form & Peter Goldsteiner form
Jonathan Eysseric - laatste wedstrijden
Sarasota Challenger - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vancouver Challenger - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Alexei Popyrin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 7-61, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
27.04.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
27.06.21 Finale | vs. Franco Agamenone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.21 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.06.21 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.21 2e ronde | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
14.03.21 Finale | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 0-3, - Jonathan Eysseric - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.21 Halve finale | vs. Jurgen Briand | Jurgen Briand - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Peter Goldsteiner - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |