WEDSTRIJD
03.07.19 | 2e ronde | Jonathan Mridha | Pak Long Yeung | 6-4, 6-1 | M25 Kunshan | Hard |
STATISTIEKEN
Jonathan Mridha | Pak Long Yeung | |
1e Service % | 29/51 (57%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/29 (69%) | 17/24 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/22 (73%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/43 (47%) | 15/51 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 0-30 | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Pak Long Yeung | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-2 | Pak Long Yeung | |
0-0, 0-30 | ||
Jonathan Mridha | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Pak Long Yeung | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Pak Long Yeung | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Pak Long Yeung | |
Jonathan Mridha | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
Jonathan Mridha | 6-1 | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hongkong
14.02.95, 29 Jaar
22104 $
14.02.95, 29 Jaar
22104 $
Jonathan Mridha vs. Pak Long Yeung - onderlinge wedstrijden
03.07.19 | 2e ronde | Jonathan Mridha | Pak Long Yeung | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Kunshan | Hard |
Jonathan Mridha form & Pak Long Yeung form
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Pak Long Yeung - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |