WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Jonathan Mridha | Shalva Dzhanashia | 7-63, 7-5 | M15 Plovdiv | Clay |
STATISTIEKEN
Jonathan Mridha | Shalva Dzhanashia | |
1e Service % | 40/65 (62%) | 63/89 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/40 (65%) | 35/63 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jonathan Mridha | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jonathan Mridha | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jonathan Mridha | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jonathan Mridha vs. Shalva Dzhanashia - onderlinge wedstrijden
06.06.19 | 2e ronde | Jonathan Mridha | Shalva Dzhanashia | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Plovdiv | Clay |
Jonathan Mridha form & Shalva Dzhanashia form
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Shalva Dzhanashia - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail |