WEDSTRIJD
24.10.18 | 1e ronde | Jordi Samper-Montana | Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | Turkey F33 | Clay |
STATISTIEKEN
Jordi Samper-Montana | Mikhail Korovin | |
1e Service % | 30/46 (65%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 20/30 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/49 (49%) | 11/46 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 3-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 4-2 | |
Jordi Samper-Montana | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jordi Samper-Montana vs. Mikhail Korovin - onderlinge wedstrijden
24.10.18 | 1e ronde | Jordi Samper-Montana | Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F33 | Clay |
08.02.18 | 2e ronde | Mikhail Korovin | Jordi Samper-Montana | 6-4, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | Turkey F5 | Clay |
Jordi Samper-Montana form & Mikhail Korovin form
Jordi Samper-Montana - laatste wedstrijden
Roja de - Clay | ||||
11.10.19 2e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 5-7, 6-2, 1-4, - Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 6-1, 1-0, Diego Barreto Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
06.06.19 Kwartfinale | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 2e ronde | vs. Len Schouten | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Ko Suzuki | 4-6, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Rafael Matos | 1-6, 0-2, - Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
18.05.19 Kwartfinale | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Pol Toledo Bague | - | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Da Nang - Hard | ||||
06.01.19 1e ronde | vs. Youssef Hossam | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
02.01.19 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
28.10.18 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.18 Halve finale | vs. Peter Heller | 2-0, Peter Heller - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Nik Razborsek | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Mike Urbanija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Mikhail Korovin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |