WEDSTRIJD
03.06.19 | 1e ronde | Jordi Samper-Montana | Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | M15 Guam | Hard |
STATISTIEKEN
Jordi Samper-Montana | Palaphoom Kovapitukted | |
1e Service % | 48/85 (56%) | 43/88 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/48 (75%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/37 (46%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/88 (42%) | 32/85 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/173 (52%) | 83/173 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jordi Samper-Montana | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jordi Samper-Montana | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Palaphoom Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jordi Samper-Montana | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jordi Samper-Montana vs. Palaphoom Kovapitukted - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | 1e ronde | Jordi Samper-Montana | Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Guam | Hard |
Jordi Samper-Montana form & Palaphoom Kovapitukted form
Jordi Samper-Montana - laatste wedstrijden
Roja de - Clay | ||||
11.10.19 2e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 5-7, 6-2, 1-4, - Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 6-1, 1-0, Diego Barreto Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
06.06.19 Kwartfinale | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 2e ronde | vs. Len Schouten | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Ko Suzuki | 4-6, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Rafael Matos | 1-6, 0-2, - Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
18.05.19 Kwartfinale | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Pol Toledo Bague | - | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Da Nang - Hard | ||||
06.01.19 1e ronde | vs. Youssef Hossam | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
02.01.19 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
28.10.18 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.18 Halve finale | vs. Peter Heller | 2-0, Peter Heller - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Nik Razborsek | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Mike Urbanija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Palaphoom Kovapitukted - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Kasidit Samrej | 1-6, - Palaphoom Kovapitukted - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Collin Altamirano | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Omar Fields | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. James Watt | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Siddhant Banthia | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. David Agung Susanto | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Arthur Weber | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-75, - Palaphoom Kovapitukted - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sanhui Shin | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 7-62, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
02.07.23 Finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Cihan Akay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |