WEDSTRIJD
08.08.19 | 2e ronde | Jorge Brian Panta Herreros | Kento Tagashira | 6-3, 6-4 | M25 Portoviejo | Clay |
STATISTIEKEN
Jorge Brian Panta Herreros | Kento Tagashira | |
1e Service % | 23/39 (59%) | 46/87 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 15/41 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/21 (24%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/87 (49%) | 9/39 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/126 (58%) | 53/126 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Kento Tagashira | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Kento Tagashira | |
0-0, 15-0 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Kento Tagashira | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Kento Tagashira | |
0-0 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-1 | |
2-1 | Kento Tagashira | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Kento Tagashira | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Kento Tagashira | |
0-0 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
20.09.93, 30 Jaar
20.09.93, 30 Jaar
Jorge Brian Panta Herreros vs. Kento Tagashira - onderlinge wedstrijden
08.08.19 | 2e ronde | Jorge Brian Panta Herreros | Kento Tagashira | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Portoviejo | Clay |
Jorge Brian Panta Herreros form & Kento Tagashira form
Jorge Brian Panta Herreros - laatste wedstrijden
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Kento Tagashira - laatste wedstrijden
M25 Harmon - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Ko Suzuki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Victor Putter | 7-66, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bengaluru - Hard | ||||
14.03.22 Kwalif. | vs. Ishaque Eqbal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokul Suresh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bhopal - Hard | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Reyna | 6-75, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
30.09.19 1e ronde | vs. Enrique Bogo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vimuktha De Alwis | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portoviejo - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Vicente Manuel Rivas Maturana | 6-75, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nicholas Shamma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Brenton Chambers | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Israel Boskila | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Akishima - Carpet | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kyohei Yamanaka | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
05.06.19 2e ronde | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde | vs. Edward Lewis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Hayato Kudo | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Giovani Samaha | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Muthu Senthilkumar | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Frank Nyago | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Julius Tverijonas | 7-65, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Anshumat Srivastava | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |