WEDSTRIJD
12.08.18 | Kwalif. | Jorge Brian Panta Herreros | Namazbek Diushembiev | 6-1, 6-0 | Belgium F8 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
0
29.09.00, 23 Jaar
29.09.00, 23 Jaar
Jorge Brian Panta Herreros vs. Namazbek Diushembiev - onderlinge wedstrijden
12.08.18 | Kwalif. | Jorge Brian Panta Herreros | Namazbek Diushembiev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Belgium F8 | Clay |
Jorge Brian Panta Herreros form & Namazbek Diushembiev form
Jorge Brian Panta Herreros - laatste wedstrijden
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Namazbek Diushembiev - laatste wedstrijden
M15 Valldoreix - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Solans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Markovina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Quesada Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Soubies | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tuur Heuvinck | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F9 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Saffratti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F8 - Clay | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Garcia | 4-3, Rodrigo Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
Belgium F7 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Broekhof | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F5 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ralph Maas | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Dias | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F4 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mason Recci | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Maccari | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F38 - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
26.09.16 Kwalif. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Nurtazin Khairulla | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
25.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
18.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kento Yamada | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nurtay Kusherbayev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.15 Kwalif. | vs. Pavel Filin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Babichev | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Abduvoris Saitmukhamedov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |