WEDSTRIJD
06.12.16 | 1e ronde | Jose Olivares | Hunter Reese | 7-64, 6-3 | Dominican Republic | Clay |
STATISTIEKEN
Jose Olivares | Hunter Reese | |
1e Service % | 44/68 (65%) | 49/75 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/44 (75%) | 33/49 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 13/26 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/75 (39%) | 20/68 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
11.01.93, 31 Jaar
270843 $
11.01.93, 31 Jaar
270843 $
Jose Olivares vs. Hunter Reese - onderlinge wedstrijden
06.12.16 | 1e ronde | Jose Olivares | Hunter Reese | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Dominican Republic | Clay |
Jose Olivares form & Hunter Reese form
Jose Olivares - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Issei Okamura | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Eremin | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lui Maxted | 5-7, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, - Jose Olivares - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Jan Choinski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Fletcher Scott | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Mauricio Echazu | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-78, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Matthew Mendez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Orlando - Clay | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Jesse Witten | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
04.10.19 Halve finale | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.19 2e ronde | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Hunter Reese - laatste wedstrijden
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.06.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Micah Braswell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Axel Geller | 6-2, 0-6, 8-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Spencer Brachman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 6-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Keaton Cullimore | 3-6, 6-3, 8-7 | wedstrijd detail | |
12.06.20 1e ronde | vs. Noah Schachter | 3-6, 7-5, 7-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas Challenger - I. hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Boris Arias | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Marko Stakusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Hans Hach Verdugo | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Galloway | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alphen Challenger - Clay | ||||
03.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F6 - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anders Grinderslev | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F5 - Clay | ||||
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Tour | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.17 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
22.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Borsos | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F3 - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hungary F3 - Clay | ||||
23.05.17 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Cseresznyes | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Santiago Alvarez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
13.12.16 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Jose Olivares | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |