WEDSTRIJD
11.06.18 | Kwalif. | Jose Statham | Kevin Krawietz | 7-65, 7-5 | Almaty Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Jose Statham | Kevin Krawietz | |
1e Service % | 42/101 (42%) | 57/110 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/42 (67%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 29/59 (49%) | 25/53 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/110 (45%) | 44/101 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/211 (51%) | 104/211 (49%) |
Dubbele fouten | 8 | 7 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jose Statham | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Statham | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jose Statham | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jose Statham | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Statham | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Statham | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jose Statham | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Statham | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Statham | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jose Statham vs. Kevin Krawietz - onderlinge wedstrijden
11.06.18 | Kwalif. | Jose Statham | Kevin Krawietz | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | Almaty Challenger | Clay |
Jose Statham form & Kevin Krawietz form
Jose Statham - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Kevin Krawietz - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Zsombor Piros | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
19.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.07.20 1e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Tobias Kamke | 6-73, 7-62, 0-3, - Kevin Krawietz - scratch | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julian Lenz | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.20 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
17.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.19 Kwalif. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Troicki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde | vs. Joao Domingues | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
07.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
03.04.19 2e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Thomaz Bellucci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde | vs. Daniel Gimeno-Traver | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
23.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Granollers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest Challenger - I. hard | ||||
05.02.19 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - Carpet | ||||
24.11.18 Halve finale | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.18 Kwartfinale | vs. Federico Gaio | 7-64, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.11.18 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail |