WEDSTRIJD
14.01.20 | 1e ronde | Juan Carlos Manuel Aguilar | Felix Corwin | 6-4, 7-65 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Felix Corwin | |
0-0 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 3-2 | |
4-2 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Felix Corwin | |
0-0 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 1-0 | |
1-2 | Felix Corwin | |
Juan Carlos Manuel Aguilar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Felix Corwin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Felix Corwin | |
0-0 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Carlos Manuel Aguilar | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Felix Corwin | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-6 | Felix Corwin | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Carlos Manuel Aguilar vs. Felix Corwin - onderlinge wedstrijden
30.07.23 | Halve finale | Juan Carlos Manuel Aguilar | Felix Corwin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Pittsburgh | Clay |
14.01.20 | 1e ronde | Juan Carlos Manuel Aguilar | Felix Corwin | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Juan Carlos Manuel Aguilar form & Felix Corwin form
Juan Carlos Manuel Aguilar - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Brady | 6-4, - Juan Carlos Manuel Aguilar - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 3-0, Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Santibanez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Giles Hussey | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicaise Muamba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Arseneault | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Claverie | 1-6, 0-1, - Juan Carlos Manuel Aguilar - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Brandon Perez | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ofek Shimanov | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
30.07.23 Halve finale | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Finale | vs. Darian King | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Jesse Flores | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Nick Lagaev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nicholas Heng | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Noah Lopez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Felix Corwin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwartfinale | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 2e ronde | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adhithya Ganesan | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. William Grant | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail |