WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Juan Ignacio Alcalde | Darko Bojanovic | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
18.07.99, 24 Jaar
18.07.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bosnia and Herzeg.
08.02.97, 27 Jaar
18843 $
08.02.97, 27 Jaar
18843 $
Juan Ignacio Alcalde vs. Darko Bojanovic - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Juan Ignacio Alcalde | Darko Bojanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Juan Ignacio Alcalde form & Darko Bojanovic form
Juan Ignacio Alcalde - laatste wedstrijden
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manfred Fellin | 7-65, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-72, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 6-4, Giacomo Revelli - scratch | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ege Pekel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamad Elgarhy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Kruger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ismail Elshafei | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Galus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail |
Darko Bojanovic - laatste wedstrijden
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.05.19 Kwartfinale | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.19 2e ronde | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.19 Kwalif. | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
14.01.19 Kwalif. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cameroon F1 - Hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F5 - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Marcell Bartakovics | - Darko Bojanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
30.08.18 2e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.18 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - scratch | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
16.08.18 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |