WEDSTRIJD
12.11.18 | Kwalif. | Juan Manuel Cerundolo | Ramiro Pioli Tizon | 7-69, 7-63 | Argentina F9 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
19.01.01, 23 Jaar
19.01.01, 23 Jaar
Juan Manuel Cerundolo vs. Ramiro Pioli Tizon - onderlinge wedstrijden
12.11.18 | Kwalif. | Juan Manuel Cerundolo | Ramiro Pioli Tizon | 7-69, 7-63 | wedstrijd detail | Argentina F9 | Clay |
Juan Manuel Cerundolo form & Ramiro Pioli Tizon form
Juan Manuel Cerundolo - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - scratch | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - scratch | wedstrijd detail |
Ramiro Pioli Tizon - laatste wedstrijden
M15 Junin - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Becker | 6-1, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 7-65, 0-10 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Molina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Aranguren | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Mateus Alves | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Buenos - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Argentina F9 - Clay | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-79, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Argentina F7 - Clay | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Benoit | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matheo Carabelli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Peru F3 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mendoza | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Peru F2 - Clay | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Rodrigo Sanchez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Raposo De Oliveira | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jhoel Quinonez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Peru F1 - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Ortega Lopez | 6-1, Jaime Ortega Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.18 Kwalif. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Juan Benitez | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
03.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Seweryniak | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Argentina F1 - Clay | ||||
15.05.18 Kwalif. | vs. Daniel Alejandro Ortiz | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Visokolskis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Argentina F13 - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |