WEDSTRIJD
29.08.18 | 2e ronde | Juan Pablo Ficovich | Anton Chekhov | 6-3, 6-0 | Switzerland F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Ficovich | Anton Chekhov | |
1e Service % | 27/45 (60%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 11/17 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/18 (72%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/40 (50%) | 11/45 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Anton Chekhov | |
5-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
Juan Pablo Ficovich vs. Anton Chekhov - onderlinge wedstrijden
29.08.18 | 2e ronde | Juan Pablo Ficovich | Anton Chekhov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Switzerland F4 | Clay |
Juan Pablo Ficovich form & Anton Chekhov form
Juan Pablo Ficovich - laatste wedstrijden
Anton Chekhov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail |