INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anis Ghorbel vs. Juan Pablo Paz - onderlinge wedstrijden
28.02.19 | 2e ronde | Juan Pablo Paz | Anis Ghorbel | 7-62, 6-77, 5-0, Juan Pablo Paz - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Anis Ghorbel form & Juan Pablo Paz form
Anis Ghorbel - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | - | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Valentin Lapalu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.20 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.20 1e ronde | vs. Vincent Knoess | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.20 Kwalif. | vs. Thibault Verdier | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 4-6, - Anis Ghorbel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Tim Handel | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-2, - Anis Ghorbel - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Loncar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Giorgio Ricca | 6-0, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Petr Hajek | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |