WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Juan Pablo Paz | Francesco Cano | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
05.07.96, 27 Jaar
05.07.96, 27 Jaar
Juan Pablo Paz vs. Francesco Cano - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Juan Pablo Paz | Francesco Cano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Juan Pablo Paz form & Francesco Cano form
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Francesco Cano - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Cvjetkovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Fantini | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Ilic | 6-1, 6-74, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Daniel Bagnolini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Aleksevych | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 3-5, - Francesco Cano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roberto Miceli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Godoy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Bini | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | 6-0, 4-0, Jan Osusky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Frinzi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Takashi Saito | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |