WEDSTRIJD
11.10.18 | 2e ronde | Juan Pablo Paz | Mike Urbanija | 6-4, 7-5 | Turkey F31 | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Paz | Mike Urbanija | |
1e Service % | 44/66 (67%) | 47/85 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/44 (80%) | 31/47 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 19/38 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/13 (23%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/85 (41%) | 19/66 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Pablo Paz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Paz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Juan Pablo Paz | 1-1 | |
Juan Pablo Paz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Paz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Pablo Paz vs. Mike Urbanija - onderlinge wedstrijden
11.10.18 | 2e ronde | Juan Pablo Paz | Mike Urbanija | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Turkey F31 | Clay |
Juan Pablo Paz form & Mike Urbanija form
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |