WEDSTRIJD
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Juan Pablo Paz | Sabit Suntic | 6-4, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.11.00, 23 Jaar
17.11.00, 23 Jaar
Juan Pablo Paz vs. Sabit Suntic - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Juan Pablo Paz | Sabit Suntic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Juan Pablo Paz form & Sabit Suntic form
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Facundo Juarez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Sabit Suntic - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
28.09.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |