WEDSTRIJD
22.01.20 | 1e ronde | Juan Pablo Paz | Valentin Vanta | 6-2, 6-2 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Paz | Valentin Vanta | |
1e Service % | 26/46 (57%) | 29/49 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 4/20 (20%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 16/46 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Juan Pablo Paz | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Valentin Vanta | |
Juan Pablo Paz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-15 | ||
Juan Pablo Paz | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Pablo Paz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Juan Pablo Paz | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Juan Pablo Paz vs. Valentin Vanta - onderlinge wedstrijden
07.09.23 | 2e ronde | Juan Pablo Paz | Valentin Vanta | 6-3, 1-0, Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | M15 Constanta | Clay |
22.01.20 | 1e ronde | Juan Pablo Paz | Valentin Vanta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Juan Pablo Paz form & Valentin Vanta form
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |