WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde | Juan Pablo Varillas | Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-3, 6-1 | Blois Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Varillas | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
1e Service % | 27/38 (71%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 16/25 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/11 (82%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/49 (47%) | 6/38 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Juan Pablo Varillas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Pablo Varillas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Juan Pablo Varillas | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Juan Pablo Varillas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Pablo Varillas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Pablo Varillas vs. Ruben Ramirez-Hidalgo - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde | Juan Pablo Varillas | Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Blois Challenger | Clay |
Juan Pablo Varillas form & Ruben Ramirez-Hidalgo form
Juan Pablo Varillas - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-62, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-60 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Francesco Passaro | 7-5, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.24 | vs. Nicolas Jarry | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 7-66, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-64, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fils | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail |