WEDSTRIJD
21.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Juan Sebastian Gomez | Conor Berg | 6-3, 6-4 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
17.08.91, 32 Jaar
15419 $
17.08.91, 32 Jaar
15419 $
Juan Sebastian Gomez vs. Conor Berg - onderlinge wedstrijden
21.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Juan Sebastian Gomez | Conor Berg | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Juan Sebastian Gomez form & Conor Berg form
Juan Sebastian Gomez - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Burnett | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Forbes | 0-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Karue Sell | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marcelo Zormann | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 6-4, 4-1, Roberto Cid Subervi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Tracy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Martin Damm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
14.04.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Alex Cairo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Conor Berg - laatste wedstrijden
M25 Las - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Sauer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 6-75, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Kento Takeuchi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hadi Jamal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Marko Tepavac | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-75, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dermiens | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Adrian Barbu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Kristian Lozan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Or Ram-Harel | 6-3, Or Ram-Harel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-2, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Amadatus Admiraal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Marius Ruzgas | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 7-62, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 7-62, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Tadas Babelis | 7-64, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Tadas Babelis | 7-64, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Takuto Niki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Akishima - Carpet | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Shota Tange | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Trent Bryde | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Mousheg Hovhannisyan | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Macsen Sisam | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Junior A. Ore | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tucson - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jacob Gamble | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Claremont - Hard | ||||
05.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |