WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Jules Okala | Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Jules Okala | Gabriele Maria Noce | |
1e Service % | 24/40 (60%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 13/40 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jules Okala | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jules Okala | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jules Okala | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jules Okala | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jules Okala | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jules Okala | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jules Okala | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jules Okala | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jules Okala vs. Gabriele Maria Noce - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Jules Okala | Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Jules Okala form & Gabriele Maria Noce form
Jules Okala - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.21 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.20 Kwartfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Gabriele Maria Noce - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
01.07.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |