WEDSTRIJD
15.02.20 | Halve finale | Jules Okala | Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | M15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Jules Okala | Sebastian Baez | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 46/64 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/64 (50%) | 26/61 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/125 (54%) | 58/125 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Sebastian Baez | |
0-0, 15-15 | ||
Jules Okala | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Sebastian Baez | |
0-0 | ||
Jules Okala | 4-2 | |
5-2 | Sebastian Baez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jules Okala | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Sebastian Baez | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jules Okala | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sebastian Baez | |
0-0 | ||
Jules Okala | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Sebastian Baez | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Jules Okala | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Sebastian Baez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jules Okala | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Sebastian Baez | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jules Okala | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Sebastian Baez | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jules Okala vs. Sebastian Baez - onderlinge wedstrijden
30.09.20 | 1e ronde | Sebastian Baez | Jules Okala | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
15.02.20 | Halve finale | Jules Okala | Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Palmanova | Clay |
Jules Okala form & Sebastian Baez form
Jules Okala - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.21 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.20 Kwartfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Sebastian Baez - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Dmitry Popko | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-2, 6-3, 3-0, Jeff Wolf - scratch | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 6-74, - Sebastian Baez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Holger Rune | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |