WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Julian Ocleppo | Luca Nardi | 6-1, 7-69 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Julian Ocleppo | Luca Nardi | |
1e Service % | 45/77 (58%) | 48/77 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/32 (66%) | 14/29 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julian Ocleppo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca Nardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Ocleppo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Luca Nardi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Julian Ocleppo | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Luca Nardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Ocleppo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Luca Nardi | |
0-0 | ||
Julian Ocleppo | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Luca Nardi | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Julian Ocleppo | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Luca Nardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Julian Ocleppo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Luca Nardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julian Ocleppo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Luca Nardi | |
0-0, 0-15 | ||
Julian Ocleppo | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Luca Nardi | |
0-0, 15-0 | ||
Julian Ocleppo | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Luca Nardi | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 6-6, 6-7, 8-8, 8-9 | ||
7-69 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julian Ocleppo vs. Luca Nardi - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Julian Ocleppo | Luca Nardi | 6-1, 7-69 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Julian Ocleppo form & Luca Nardi form
Julian Ocleppo - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christoph Negritu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Dominko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benito Massacri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Modena Challenger - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Enrico Dalla Valle | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Francesco Forti | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Lucio Carnevalle | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Genovesi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
20.05.23 Finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Luca Nardi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
13.03.24 4e ronde | vs. Tommy Paul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. David Goffin | 6-74, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Jeddah - I. hard | ||||
30.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 3-44, 4-2, 4-31, 1-4, 4-33 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Dominic Stricker | 1-4, 1-4, 2-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Arthur Fils | 4-2, 3-46, 2-4, 4-1, 2-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Michael Mmoh | 6-76, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Taro Daniel | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |