WEDSTRIJD
16.07.20 | 1e ronde | Julien Cagnina | Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Antoine Escoffier | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Julien Cagnina | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Antoine Escoffier | |
0-0, 30-0 | ||
Julien Cagnina | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Antoine Escoffier | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Julien Cagnina | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Antoine Escoffier | |
Julien Cagnina | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
2-1 | Antoine Escoffier | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Julien Cagnina | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Antoine Escoffier | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Julien Cagnina | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julien Cagnina vs. Antoine Escoffier - onderlinge wedstrijden
16.07.20 | 1e ronde | Julien Cagnina | Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
10.11.14 | Halve finale | Julien Cagnina | Antoine Escoffier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Tunisia F7 | Hard |
Julien Cagnina form & Antoine Escoffier form
Julien Cagnina - laatste wedstrijden
Maia 1 - Clay | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-0, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 3-3, - Julien Cagnina - scratch | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 7-65, 1-10 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dian Nedev | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
19.07.20 1e ronde | vs. Alen Avidzba | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hugo Pontico | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-4, - Julien Cagnina - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Grandouiller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Antoine Escoffier - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - scratch | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |