WEDSTRIJD
03.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Julius Tverijonas | David Quayle | 7-61, 7-61 | Estonia F3 | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
04.06.00, 23 Jaar
04.06.00, 23 Jaar
Julius Tverijonas vs. David Quayle - onderlinge wedstrijden
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Julius Tverijonas | David Quayle | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Sunderland | I. hard |
03.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Julius Tverijonas | David Quayle | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | Estonia F3 | I. hard |
Julius Tverijonas form & David Quayle form
Julius Tverijonas - laatste wedstrijden
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 Kwalif. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.09.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.06.20 1e ronde | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
David Quayle - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Enaut Garcia | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgos Grammatikopoulos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Raz Katz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Stefan Peter Hampe | 6-73, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Milan Welte | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Polichronopoulos | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Vrba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-72, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Liam Hignett | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamatopoulos | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Stylianos Christodoulou | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Yahor Slizevich | 5-2, Yahor Slizevich - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |