WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Julius Tverijonas | Terence Das | 6-4, 4-6, 7-62 | M15 Sintra | Hard |
STATISTIEKEN
Julius Tverijonas | Terence Das | |
1e Service % | 62/110 (56%) | 70/101 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/62 (68%) | 47/70 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 28/48 (58%) | 15/31 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/101 (39%) | 40/110 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/211 (52%) | 102/211 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julius Tverijonas | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Julius Tverijonas | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julius Tverijonas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-2 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Julius Tverijonas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Julius Tverijonas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julius Tverijonas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julius Tverijonas | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Terence Das | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Julius Tverijonas | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Terence Das | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Julius Tverijonas | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Terence Das | |
4-6 |
3 | ||
Julius Tverijonas | 0-0 | |
1-0 | Terence Das | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julius Tverijonas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julius Tverijonas | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Terence Das | |
0-0, 0-30 | ||
Julius Tverijonas | 2-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-5 | Terence Das | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julius Tverijonas | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Terence Das | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Julius Tverijonas | 6-6 | |
0-0, 1-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
30.01.02, 22 Jaar
30.01.02, 22 Jaar
Julius Tverijonas vs. Terence Das - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Julius Tverijonas | Terence Das | 6-4, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Sintra | Hard |
Julius Tverijonas form & Terence Das form
Julius Tverijonas - laatste wedstrijden
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 Kwalif. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.09.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.06.20 1e ronde | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Terence Das - laatste wedstrijden
M15 Almada - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Simon Carr | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 Kwalif. | vs. Yann Wojcik | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastiao Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Nava | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 1-0, Juan Pablo Canas Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Yannick Mertens | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 6-72, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Gentil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 0-2, - Terence Das - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |