WEDSTRIJD
18.06.20 | 1e ronde | Junior A. Ore | Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Junior A. Ore | 0-0 | |
0-0, 15-30, 40-40 | ||
1-0 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Junior A. Ore | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Junior A. Ore | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Junior A. Ore | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Junior A. Ore | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
1-0 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Junior A. Ore | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Enzo Wallart | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Junior A. Ore | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Junior A. Ore | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40 | ||
5-2 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Junior A. Ore | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Junior A. Ore vs. Enzo Wallart - onderlinge wedstrijden
18.06.20 | 1e ronde | Junior A. Ore | Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Junior A. Ore form & Enzo Wallart form
Junior A. Ore - laatste wedstrijden
Ambato Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.08.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Enzo Wallart - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jack Loge | 4-6, 6-5, - Enzo Wallart - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Andres Martin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-69, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 6-1, Marko Stakusic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Kaetan Mehta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | - Enzo Wallart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |