WEDSTRIJD
31.07.20 | 1e ronde | Junior A. Ore | Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Junior A. Ore | 0-0 | |
0-0, 0-0 | ||
1-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Junior A. Ore | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-2 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Junior A. Ore | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-15, 15-40, 0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Junior A. Ore | 2-4 | |
0-0, 0-0, 0-30, 40-30 | ||
3-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 0-0 | ||
Junior A. Ore | 3-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
Junior A. Ore | 0-1 | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-30, 0-40, 0-0 | ||
Junior A. Ore | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, 0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Junior A. Ore | 3-2 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Junior A. Ore | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Junior A. Ore | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
5-5 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Junior A. Ore | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
6-2 |
3 | ||
Junior A. Ore | 0-0 | |
1-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Junior A. Ore | 3-1 | |
3-3 | Grigoriy Lomakin | |
Junior A. Ore | 4-3 | |
6-3 | Grigoriy Lomakin | |
Junior A. Ore | 7-4 | |
7-5 | Grigoriy Lomakin | |
Junior A. Ore | 9-5 | |
0-5 | Grigoriy Lomakin |
1 | ||
0-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-0 | ||
Junior A. Ore | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
Junior A. Ore | 0-2 | |
0-0, 15-15 | ||
Junior A. Ore | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-15 | ||
Junior A. Ore | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-5 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Junior A. Ore | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Junior A. Ore | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 0-0 | ||
3-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-30, 0-0, 0-30, 15-40 | ||
Junior A. Ore | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-1 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-40 | ||
Junior A. Ore | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Junior A. Ore | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Junior A. Ore vs. Grigoriy Lomakin - onderlinge wedstrijden
31.07.20 | 1e ronde | Junior A. Ore | Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Junior A. Ore form & Grigoriy Lomakin form
Junior A. Ore - laatste wedstrijden
Ambato Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.08.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |