WEDSTRIJD
04.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Justin Butsch | Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | M25 Palm | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Zimbabwe
18.10.96, 27 Jaar
39768 $
18.10.96, 27 Jaar
39768 $
Justin Butsch vs. Courtney John Lock - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Justin Butsch | Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Palm | Clay |
Justin Butsch form & Courtney John Lock form
Justin Butsch - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sven Lah | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Renard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Rowland Phillips | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Brandon Holt | - | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.20 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.07.20 1e ronde | vs. Micah Braswell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Andres Urrea | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Las - Hard | ||||
08.03.20 Halve finale | vs. Nick Chappell | 7-63, 6-73, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.20 Finale | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Alfredo Perez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Jacob Grills | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Peter Torebko | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Knight | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.19 2e ronde | vs. Julian Bradley | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Dan Martin | 3-6, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail |
Courtney John Lock - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 5-7, 3-4, - Courtney John Lock - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Schachter | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izan Almazan Valiente | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Matias Zukas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Nunez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-65, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricio Alvarado | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ibague - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Cayetano March | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Juan David Robayo Arias | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jhoan Sebastian Vaquero | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Andres Gonzalez Torres | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oran - Clay | ||||
25.05.22 2e ronde | vs. Mirko Martinez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oran - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saketh-Sai Myneni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Butsch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Rapp | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |