WEDSTRIJD
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Kai Wehnelt | Christopher Patzanovsky | 6-3, 6-3 | M25 Nussloch | Carpet |
STATISTIEKEN
Kai Wehnelt | Christopher Patzanovsky | |
1e Service % | 32/51 (63%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/32 (88%) | 19/31 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 12/22 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/53 (42%) | 14/51 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 8 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kai Wehnelt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Christopher Patzanovsky | |
0-0 | ||
Kai Wehnelt | 2-2 | |
3-2 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kai Wehnelt | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kai Wehnelt | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
Kai Wehnelt | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kai Wehnelt | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Christopher Patzanovsky | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
24.12.97, 26 Jaar
24.12.97, 26 Jaar
Kai Wehnelt vs. Christopher Patzanovsky - onderlinge wedstrijden
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Kai Wehnelt | Christopher Patzanovsky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Nussloch | Carpet |
Kai Wehnelt form & Christopher Patzanovsky form
Kai Wehnelt - laatste wedstrijden
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Christopher Patzanovsky - laatste wedstrijden
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denny Vojtischek | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bluett | 5-7, - Christopher Patzanovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Venedikt Tsirikidze | 1-0, Venedikt Tsirikidze - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryen Boudaoua | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Federico Bove | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Mika Lipp | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Til Ole Li Zimmermann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 2-4, - Christopher Patzanovsky - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cian Maguire | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Tim Heger | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 3-6, 7-65, 3-0, Ignacio Novo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Diogo Morais | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Tonejc | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. John Sperle | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Kenzlers | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 2-4, - Christopher Patzanovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Bozo Barun | 6-73, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |