WEDSTRIJD
10.10.19 | 1e ronde | Kai Wehnelt | Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-76, 6-2 | M15 Burgas | Clay |
STATISTIEKEN
Kai Wehnelt | Nini Gabriel Dica | |
1e Service % | 57/94 (61%) | 74/120 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/57 (74%) | 38/74 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/37 (54%) | 23/46 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/20 (30%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 59/120 (49%) | 32/94 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 121/214 (57%) | 93/214 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
5-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Kai Wehnelt | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, A-40[BP], 40-40 | ||
Kai Wehnelt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Kai Wehnelt | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Kai Wehnelt | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Kai Wehnelt | 5-5 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-6 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Kai Wehnelt | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Kai Wehnelt | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kai Wehnelt | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Kai Wehnelt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Kai Wehnelt vs. Nini Gabriel Dica - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 1e ronde | Kai Wehnelt | Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Burgas | Clay |
Kai Wehnelt form & Nini Gabriel Dica form
Kai Wehnelt - laatste wedstrijden
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Nini Gabriel Dica - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | wedstrijd detail |