WEDSTRIJD
11.06.19 | 2e ronde | Kaichi Uchida | Alexandre Muller | 6-4, 7-5 | Shymkent Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Kaichi Uchida | Alexandre Muller | |
1e Service % | 31/60 (52%) | 53/80 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 28/53 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/80 (49%) | 25/60 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/140 (53%) | 66/140 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kaichi Uchida | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kaichi Uchida | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kaichi Uchida | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Kaichi Uchida | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaichi Uchida vs. Alexandre Muller - onderlinge wedstrijden
24.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Kaichi Uchida | Alexandre Muller | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | Madrid | Clay |
27.03.23 | 1e ronde | Alexandre Muller | Kaichi Uchida | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Sanremo Challenger | Clay |
11.06.19 | 2e ronde | Kaichi Uchida | Alexandre Muller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Shymkent Challenger | Clay |
Kaichi Uchida form & Alexandre Muller form
Kaichi Uchida - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Alexandre Muller - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |