WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Kalman L. Boyd | Federico Arnaboldi | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Kalman L. Boyd | Federico Arnaboldi | |
1e Service % | 37/53 (70%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/37 (68%) | 14/23 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/40 (48%) | 17/53 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/93 (59%) | 38/93 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kalman L. Boyd | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Kalman L. Boyd | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Kalman L. Boyd | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0 | ||
Kalman L. Boyd | 5-1 | |
5-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kalman L. Boyd | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kalman L. Boyd | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kalman L. Boyd | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Federico Arnaboldi | |
Kalman L. Boyd | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
USA
09.04.97, 26 Jaar
12832 $
09.04.97, 26 Jaar
12832 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kalman L. Boyd vs. Federico Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Kalman L. Boyd | Federico Arnaboldi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Kalman L. Boyd form & Federico Arnaboldi form
Kalman L. Boyd - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. John Sperle | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kolganov | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Leo Matthysen | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Cayetano March | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Toby Samuel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Luc Koenig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Matthis Ross | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Phillip Jordan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Kreynes | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Johnson | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |