WEDSTRIJD
10.04.17 | Kwalif. | Kamil Gajewski | Gregorio Cordonnier | 6-2, 6-4 | Egypt F13 | Hard |
STATISTIEKEN
Poland
05.02.95, 29 Jaar
11858 $
05.02.95, 29 Jaar
11858 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
02.02.96, 28 Jaar
16772 $
02.02.96, 28 Jaar
16772 $
Kamil Gajewski vs. Gregorio Cordonnier - onderlinge wedstrijden
10.04.17 | Kwalif. | Kamil Gajewski | Gregorio Cordonnier | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Egypt F13 | Hard |
Kamil Gajewski form & Gregorio Cordonnier form
Kamil Gajewski - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Piotr Matuszewski | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Kamil Kowal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-2, - Kamil Gajewski - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Mikolaj Szmyrgala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Grzegorz Panfil | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 2-0, Karol Drzewiecki - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Maciej Rajski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
05.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Piotr Matuszewski | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sopot Challenger - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F4 - Clay | ||||
22.05.18 Kwalif. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Neganov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F1 - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Fitzon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F9 - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
01.08.17 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F7 - Clay | ||||
28.07.17 2e ronde | vs. Colin Van Beem | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.07.17 1e ronde | vs. Krzysztof Gryszczuk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
18.07.17 1e ronde | vs. Richard Gabb | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail |
Gregorio Cordonnier - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |