WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Karlo Cubelic | Stevan Popovic | 6-0, 6-1 | M15 Marburg | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
29.10.01, 22 Jaar
29.10.01, 22 Jaar
Karlo Cubelic vs. Stevan Popovic - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Karlo Cubelic | Stevan Popovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Marburg | Clay |
Karlo Cubelic form & Stevan Popovic form
Karlo Cubelic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail |
Stevan Popovic - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - scratch | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail |