WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ken Onishi | Suk Ann | 6-2, 7-5 | M15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Ken Onishi | Suk Ann | |
1e Service % | 49/66 (74%) | 34/60 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 13/26 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/60 (52%) | 27/66 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Suk Ann | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ken Onishi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Suk Ann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ken Onishi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Suk Ann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ken Onishi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Suk Ann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ken Onishi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Suk Ann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ken Onishi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Suk Ann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ken Onishi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Suk Ann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ken Onishi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Suk Ann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ken Onishi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Suk Ann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ken Onishi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Suk Ann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ken Onishi | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
28.06.02, 21 Jaar
28.06.02, 21 Jaar
Ken Onishi vs. Suk Ann - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ken Onishi | Suk Ann | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Gimcheon | Hard |
Ken Onishi form & Suk Ann form
Ken Onishi - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
27.01.21 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.21 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
31.12.19 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
06.11.19 2e ronde | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 Kwalif. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Suk Ann - laatste wedstrijden
M25 Changwon - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jae Myeong Lee | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sung Hun Kim | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Kenta Miyoshi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Junhyuk Chang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Junsu Kang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Homin Kwag | 6-3, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seong Ho Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Geni Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Homin Kwag | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dong Hwan Kim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ryoma Matsushita | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ken Onishi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Seokwoo Yoon | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yong-Bum Seo | Yong-Bum Seo - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Seong-Gook Oh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Korea F2 - Hard | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Seounghun Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |