WEDSTRIJD
27.10.20 | 1e ronde | Kenneth Raisma | Leopold Zima | 6-77, 7-68, 6-2 | M15 Sarreguemines | Carpet |
STATISTIEKEN
Kenneth Raisma | Leopold Zima | |
1e Service % | 83/119 (70%) | 83/118 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 61/83 (73%) | 54/83 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/36 (39%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/118 (41%) | 44/119 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 123/237 (52%) | 114/237 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 7 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kenneth Raisma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kenneth Raisma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kenneth Raisma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kenneth Raisma | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kenneth Raisma | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kenneth Raisma | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kenneth Raisma | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
2 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kenneth Raisma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Kenneth Raisma | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kenneth Raisma | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kenneth Raisma | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kenneth Raisma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kenneth Raisma | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Leopold Zima | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kenneth Raisma | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kenneth Raisma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kenneth Raisma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kenneth Raisma vs. Leopold Zima - onderlinge wedstrijden
27.10.20 | 1e ronde | Kenneth Raisma | Leopold Zima | 6-77, 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sarreguemines | Carpet |
Kenneth Raisma form & Leopold Zima form
Kenneth Raisma - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nikolaos Chatziavraam | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Ray Ho | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-1, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
06.08.21 Kwartfinale | vs. Mattias Siimar | 4-6, 0-1, - Kenneth Raisma - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Tadas Babelis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Mark Lajal | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Stuart Parker | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Greif | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 Kwalif. | vs. Liova Ajavon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 1-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail |
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |