WEDSTRIJD
04.07.19 | 3e ronde | Kenny de Schepper | Yosuke Watanuki | 6-0, 6-2 | Recanati Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Kenny de Schepper | Yosuke Watanuki | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 10/21 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 5/23 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kenny de Schepper | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kenny de Schepper | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kenny de Schepper | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kenny de Schepper | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kenny de Schepper | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kenny de Schepper | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kenny de Schepper | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kenny de Schepper vs. Yosuke Watanuki - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 3e ronde | Kenny de Schepper | Yosuke Watanuki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Recanati Challenger | Hard |
Kenny de Schepper form & Yosuke Watanuki form
Kenny de Schepper - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 7-64, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 7-64, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Strong Kirchheimer | 7-62, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Mae Malige | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Louis Dussin | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Illya Marchenko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | Evgeny Karlovskiy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Yosuke Watanuki - laatste wedstrijden
Los Cabos - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-4, 5-7, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yuta Shimizu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Michael Mmoh | 6-4, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Juncheng Shang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 7-63, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
18.08.23 Halve finale | vs. Constant Lestienne | - Yosuke Watanuki - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. James Duckworth | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
03.08.23 3e ronde | vs. Ugo Humbert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 7-610, 7-63 | wedstrijd detail |