WEDSTRIJD
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Kirill Anton | Paul Woerner | 4-6, 7-5, 11-9 | M25 Nussloch | Carpet |
STATISTIEKEN
Belarus
19.02.99, 25 Jaar
19.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kirill Anton vs. Paul Woerner - onderlinge wedstrijden
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Kirill Anton | Paul Woerner | 4-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | M25 Nussloch | Carpet |
Kirill Anton form & Paul Woerner form
Kirill Anton - laatste wedstrijden
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 4-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - Carpet | ||||
24.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Adriaan De Jager | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Paul Woerner - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |