WEDSTRIJD
30.08.19 | Kwartfinale | Kirill Kivattsev | Tom Kocevar-Desman | 7-64, 6-1 | M15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Kirill Kivattsev | Tom Kocevar-Desman | |
1e Service % | 45/61 (74%) | 35/60 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/45 (82%) | 24/35 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/60 (38%) | 14/61 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kirill Kivattsev | 0-0 | |
0-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0 | ||
Kirill Kivattsev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Kirill Kivattsev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kirill Kivattsev | 4-2 | |
0-0 | ||
Kirill Kivattsev | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
5-4 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0 | ||
Kirill Kivattsev | 5-5 | |
0-0, 0-15 | ||
5-6 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Kirill Kivattsev | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 4-2, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Kirill Kivattsev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Kirill Kivattsev | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Tom Kocevar-Desman | |
Kirill Kivattsev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
5-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kirill Kivattsev vs. Tom Kocevar-Desman - onderlinge wedstrijden
24.09.20 | 2e ronde | Tom Kocevar-Desman | Kirill Kivattsev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
30.08.19 | Kwartfinale | Kirill Kivattsev | Tom Kocevar-Desman | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | Clay |
Kirill Kivattsev form & Tom Kocevar-Desman form
Kirill Kivattsev - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hamish Stewart | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Theo Papamalamis | 1-6, - Kirill Kivattsev - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Finn Bass | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 5-7, - Kirill Kivattsev - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Sciahbasi | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Leo Raquillet | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Michael Agwi | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 2e ronde | vs. Fabien Salle | 6-75, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mehdi Sadaoui | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Oscar Otte | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Marco Berti | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-75, 1-2, - Kirill Kivattsev - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 7-61, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Luca Potenza | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-62, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Tom Kocevar-Desman - laatste wedstrijden
M25 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 Kwalif. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
28.08.21 Halve finale | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
14.05.21 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.05.21 2e ronde | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |