WEDSTRIJD
02.10.19 | 1e ronde | Kousuke Ogura | Seita Watanabe | 4-6, 7-5, 6-4 | M15 Nanchang | Clay |
STATISTIEKEN
Kousuke Ogura | Seita Watanabe | |
1e Service % | 58/96 (60%) | 62/102 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/58 (66%) | 35/62 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/38 (45%) | 18/40 (45%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/102 (48%) | 41/96 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/198 (53%) | 94/198 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Kousuke Ogura | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kousuke Ogura | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Seita Watanabe | |
0-0 | ||
Kousuke Ogura | 2-3 | |
3-3 | Seita Watanabe | |
Kousuke Ogura | 4-3 | |
4-4 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kousuke Ogura | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Kousuke Ogura | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Kousuke Ogura | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Kousuke Ogura | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Kousuke Ogura | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kousuke Ogura | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Seita Watanabe | |
0-0 | ||
Kousuke Ogura | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Seita Watanabe | |
0-0 | ||
Kousuke Ogura | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kousuke Ogura | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kousuke Ogura | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kousuke Ogura | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Seita Watanabe | |
0-0 | ||
Kousuke Ogura | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
Kousuke Ogura vs. Seita Watanabe - onderlinge wedstrijden
02.10.19 | 1e ronde | Kousuke Ogura | Seita Watanabe | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Nanchang | Clay |
Kousuke Ogura form & Seita Watanabe form
Kousuke Ogura - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-74, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haruto Yamauchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Maeda | 5-7, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Seungmin Park | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mason Naumovski | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 5-7, 6-4, 15-17 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 7-5, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Linghao Zhang | 6-4, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nitiwat Sakulvongtana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Jay Dylan Hara Friend | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 2-0, Shintaro Imai - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Marcel Kamrowski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Barreiros Reyes | Mateo Barreiros Reyes - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Seita Watanabe - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |