WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Kristjan Tamm | Adam Bronka | 6-2, 6-1 | M15 Irpin | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
15.09.99, 24 Jaar
15.09.99, 24 Jaar
Kristjan Tamm vs. Adam Bronka - onderlinge wedstrijden
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Kristjan Tamm | Adam Bronka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Irpin | Clay |
03.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Kristjan Tamm | Adam Bronka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Poland F4 | Clay |
Kristjan Tamm form & Adam Bronka form
Kristjan Tamm - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - scratch | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Al - Hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Adam Bronka - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail |